Jaunums! Vaksācija brazīļu tehnikā ar īpašo SKIN’S vasku!

SKIN’S uzklāšanas sistēma ir revolūcija visām esošām vasksācijas metodēm, kas izceļas ar tās efektivitāti, saudzīgu un netraumatisku matiņu noņemšanu un ļoti ātru procedūru, jo pietiek tikai ar vienu rāvienu. Šī metode ir balstīta uz zemas temperatūras vaksāciju, kas ekstrahē matiņus maigi un daudz dziļākos slāņos, tādēļ tā ir ļoti efektīva arī ļoti īsiem matiem un gandrīz nav sāpīga. Šī inovatīvā sistēma ļauj traumēt matu matricu, lai pakāpeniski samazinātu apstrādātās vietas apmatojuma diametru un matu skaitu. Vasks apņem matiņus, bet nepielīp ādai, kā tradicionālās vaksācijas metodēs. Regulāra šīs sistēmas izmantošana paplašina periodu starp vasksācijas reizēm, nodrošinot nevainojamu un ilgstošus rezultātu

  • Droša vaksācija bez ādas traumēšanas, vasks pilnībā apņem matiņus, bet nepielīp ādai.Īpaši piemērots bieziem matiem,jutīgai ādai. Tas viegli atbrīvo un noņem ieaugušos matiņus.
  • Āda saglabā savu dabīgo mitrumu, paliek mīksta un zīdaini gluda.
  • Garantēts ilgstošs rezultāts, salīdzinājumā ar tradicionālajiem vaskiem: produkts sagrābj dziļo slāņu matus, arī vissmalkākos, kas padara vaksācijas procedūru daudz efektīvāku, rezultāts saglabājas līdz pat 6 nedēļām.

SKIN’S vasks tiek ražots Apvienotajā Karalistē un atbilst visām Eiropas noteiktajām prasībām kosmētikas nozarē.

Salona Klēra kosmetaloģe un vaksācijas speciāliste Oksana izgājusi apmācības kursu par SKIN’S brazīļu vaksāciju un  ieguvusi sertifikātu.