GLICARE Eye and lip contour gel, Gels acu un lūpu kontūrai, 30 ml

Novērš un mazina noguruma pazīmes (tumšie loki, maisiņi zem acīm un pietūkušas acis, grumbas un zosu kājiņas). Mitrina ādu ap acīm un lūpām. Gels piemērots normālai, taukainai un jaukta tipa ādai.

Viegls, netaukains un atsvaidzinošs gels, kas mitrina, aktivizē un atjauno ādu ap acīm un lūpām. Produkta sastāvā ietilpst Eyerseryl® (aktīvā sastāvdaļa ar pierādītu efektivitāti), amoliņa ekstrakts un Haloxyl® (samazina tumšos lokus, kas izveidojušies no hemoglobīna un tā atvasinājumu uzkrāšanās – bilirubīns, biliverdīns, dzelzs; kā arī nodrošina nomierinošu iedarbību ādai). Pateicoties sastāvā esošajam organiskajam silikonam (Methylsilanol mannuronate), tas atjauno elastīna un kolagēna matricu, restrukturizējot audus. Satur efektīvu mitrinošu sastāvdaļu (hialuronskābe). Gela aktīvās sastāvdaļas tiek pakāpeniski atbrīvotas, paildzinot tā efektivitāti līdz 18 stundām. Rezultāts ir tūlītēja acu zonas atslogošana, tumšo loku un pietūkušas acu zonas samazināšanās.

Galvenās sastāvdaļas: Amoliņa ekstrakts, Eyerseryl ®, Haloxyl ®, bosvēlijas ekstrakts, organiskais silikons, hialuronskābe, palmitola tetrapeptīds 3, N-hidroksisukcinimīds.

Lietošana: Uzklāt mazu daudzumu uz ādas ap acīm un lūpām, maigi iemasēt. Var tikt uzklāts katru dienu no rīta un/vai vakarā pēc sejas tīrīšanas.

Galveno sastāvdaļu atšifrējums:

Eyeseryl® ir efektīva tūsku mazinoša iedarbība. Tas spēj ātri samazināt maisiņus zem acīm. Turklāt, tas samazina ūdens aizturi un palielina elastību un ādas gludumu. Piemīt tūsku mazinošas īpašības. Mitrina ādu.
Haloxyl® samazina tumšos lokus zem acīm, ko izraisījuši hemoglobīna atvasinājumu uzkrāšanās (bilirubīns, biliverdīns, dzelzs), kas parādās, pateicoties periokulārās zonas kapilāru trauslumam un tam sekojošai asiņošanai. 

 

 

Hialuronskābe ir sastopama visos dzīvajos organismos, tā ir universāla sastāvdaļa, kas atrodama atstarpēs starp šūnām audos (starpšūnu telpa), un matricas sastāvdaļa. Tā ir glikozaminoglikāns ar galveno lomu ādas mitrināšanā, pateicoties spējai aizturēt ūdeni.

N- Hidroksisukcinimīds ir dzelzs helators. Bloķējot vai izolējot dzelzi, tas samazina hemosiderīna uzkrājumus, kas atbildīgs par tumšo loku sārto un / vai brūngano krāsu, kas parādas ap acīm. Sesderma lieto šo aktīvo vielu produktos, lai samazinātu tumšos lokus.
Organiskais silikons. Dermas un saistaudu sastāvdaļa. Tam ir antioksidanta un antiglikozilēšanas īpašības. Organiskais silikons dod ādai stiprumu un atbalstu, kā arī ir plaši izmantots kā aktīvs līdzeklis cīņā ar grumbām un celulītu (tam ir lipolītiskas īpašības). Novērš matu izkrišanu (uzlabojot matu saknes vitalitāti).
Palmitoils. Šie peptidomimētiķi uzlabo ādas struktūru un veselīgumu, ar redzamu efektu uz ādas toni un stingrību. Atjauno ādas matricu, stimulējot kolagēna, elastīna, fibronektīna un glikozaminoglikānu sintēzi. Palielina ādas blīvumu, uzlabo stingrību, gludumu un samazina ādas plankumus.
Amoliņa ekstrakts tiek izmantots kā pretiekaisuma līdzeklis, pateicoties tā iedarbībai pret brīvajiem radikāļiem. Tas ir paredzēts, lai uzlabotu asins plūsmu, ārstētu kapilāru trauslumu un celulītu. Mazina hemoroīdus. Paredzēts ādas čūlu un nelielu brūču ārstēšanai.

Cena : 30 EUR