SESLASH Serum, Serums skropstu un uzacu augšanai

Serums skropstu un uzacu augšanas veicināšanai. Bezgalīgu skropstu un izteiksmīgu uzacu noslēpums.

Ideāli piemērots rūpēm par īsām vai plānām skropstām un uzacīm. Skropstu izkrišanu veicina dekoratīvās kosmētikas tīrīšana, dažādas medicīniskās procedūras un stress. Pēc SESLASH seruma lietošanas skropstas kļūst veselīgākas, garākas un biezākas, izskatās spēcīgākas un apjomīgākas. Serumu var izmantot arī uzacu biezuma/apjoma palielināšanai.

Serums ar lipīdu burbulīšiem ļauj nogādāt galvenās aktīvās sastāvdaļas tieši pie skropstu saknēm un agrāk iegūt unikālus rezultātus. Pateicoties tādu aktīvo sastāvdaļu kombinēšanai, kā augšanas faktors, baltā zīdkoka ekstrakts, sarkanais āboliņš un peptīdi, pagarinās dabiskais skropstu augšanas cikls, mazinās to izkrišana. Aktivizējas augšana, un tiek novērsti bojājumi. Seruma formulā ietilpst arī hialuronskābe, kas nodrošina mitrināšanu un elastību. Jojobas eļļa un pantenols baro un aizsargā skropstas, paaugstinot to pretestību. Pirmie pamanāmie rezultāti parādās jau pēc 3-6 nedēļām no seruma lietošanas sākuma. Maksimālais rezultāts tiek sasniegts pēc 6-8 nedēļu ilgas Seslash lietošanas. Dermatologu apstiprināts.

Galvenās sastāvdaļas: augšanas faktori, baltā zīdkoka lapu ekstrakts, sarkanais āboliņš, peptīdi, hialuronskābe, jojobas eļļa, pantenols.

Lietošana: Augšējās un apakšējās skropstas – uzklāt serumu ar aplikatoru divas reizes dienā (no rīta un vakarā) uz tīrām skropstu saknēm, bez dekoratīvās kosmētikas, sākot no acs iekšējā kaktiņa uz ārpusi. Atstāt serumu iesūkties uz 1-3 minūtēm, pēc tam var uzklāt skropstu tušu.

Uzacis – uzklāt serumu ar aplikatoru divas reizes dienā (no rīta un vakarā) uz tīrām uzacīm, bez dekoratīvās kosmētikas. Maigi iemasēt, līdz produkts ir pilnībā iesūcies.

 

 

Galveno sastāvdaļu atšifrējums:

Hlorheksidīna glikonāts ir biguandītu grupas antimikrobāls līdzeklis. Antiseptiķa un antimikrobāla iedarbība palīdz novērst infekciju. Pamēģiniet Sesderma produktus, kuri satur hlorheksidīnu, lai uzlabotu ādas veselību un izskatu.

Hialuronskābe ir sastopama visos dzīvajos organismos, tā ir universāla sastāvdaļa, kas atrodama atstarpēs starp šūnām audos (ārpusšūnu telpa), un matricas sastāvdaļa. Tā ir glikozaminiglikāns ar galveno lomu ādas mitrināšanā, pateicoties spējai aizturēt ūdeni.

Jojobas eļļa ir piemērota sausai ādai un ādai ar seborejas nestabiltāti. Tā ir pretnovecošanas viela, baro matus un mitrina ādu. Atvieglo šūnu atjaunošanos un palielina elastību, gludumu un stingrību. Bagātīga ar keramīdiem un vitamīnu E, kas iedarbojas kā antioksidants.

Pantenols ķermenī ir pārveidots D-pantotēnskābē (vitamīns B5). Tas uzlabo matu, ādas un nagu veselību un izskatu. Stiprina matus un padara tos spīdīgus. Tam ir pretiekasuma, mitrinošas un dziedējošas īpašības. Palielina nagu elastību.

Cena : 23 EUR