REPASKIDS Sunscreen gel cream, Saules aizsarggels/krēms bērniem ar SPF 50, 100 ml

Saules aizsarglīdzeklis bez ķīmiskajiem filtriem.
Aizsargā un atjauno jutīgas un nenobriedušas ādas bojājumus, kurus izraisījis saules starojums. Veidots ar visefektīvākajiem saules (UV) filtriem un atjaunojošām aktīvajām sastāvdaļām, palielinot ādas dabisko aizsardzību. REPASKIDS ir viedots īpaši bērniem (ieskaitot zīdaiņus, kas jaunāki par 3 gadiem). Mikronizēti fizikālie filtri – izvēlēti īpaši visjutīgākajām ādām, nodrošina pienācīgu aizsardzību bērna ādai. Produkts satur arī atjaunojošas aktīvās sastāvdaļas no raga slāņa (visaugstākais ādas slānis), piemēram, keramīdus un sojas izoflavonus, kā arī Aloe vera – nozīmīgu sastāvdaļu veselīgas ādas uzturēšanai. Formula ir pabeigta ar antioksidantu kompleksu, kas veidots no fitosfingozīna un pterostilbēna, aizsargājot ādu no brīvo radikāļu radītiem uzbrukumiem. Lieliska ādas panesamība, pateicoties hipoalerģiskam aromātam un tam, ka produkts nesatur spirtu un konservantus. Tā krēmīgā tekstūra nodrošina piekļaušanos ādai, piedāvājot ilglaicīgāku aizsardzību. Tas ir ūdensnoturīgs.

 

 

  • Lieliska noturība
  • Nesatur spirtu
  • Nesatur konservantus
  • Hipoalerģisks aromāts
  • Ilgnoturīga iedarbība

Galvenās sastāvdaļas: satur atjaunojošas aktīvās sastāvdaļas no raga slāņa.

Lietošana: uzklāt vienmērīgi uz sejas un ķermeņa 20 minūtes pirms saules iedarbības. Atkārtot krēma uzklāšanu, ja bērns ilgstoši uzturas saulē vai ik pēc 2 stundām. Atkārtot pēc ūdens peldes.

Cena: 28 EUR

REPASKIN SILK TOUCH Facial sunscreen, Saules aizsarglīdzeklis sejai ar SPF50, 50 ml

Jauna inovatīva tekstūra, zīdains pieskāriens. Liposomāls saules aizsarglīdzeklis ar vieglu tekstūru, neataukains ar SPF50 UVA/UVB/IR. Vienlaicīgi tiek aizsargāta āda un labota šūnu DNS.Satur fotoliāzes, atjaunojošus enzīmus, kuri tiek aktivizēti saules gaismā. Tās ir iekapsulētas liposomās, tāpēc iesūcas dziļākajos ādas slāņos un nodrošina maksimālu aizsardzību, pateicoties labākajiem fizikālajiem un ķīmiskajiem filtriem.

Galvenās sastāvdaļas: Fizikālie un ķīmiskie filtri, liposomāls fitosfingozīns, planktona liposomas, mikrokoka liposomas, zaļā tēja.

 

 

Lietošana: Uzklāt 30 minūtes pirms saules iedarbības, viegli iemasējot sejas ādā. Atkārtot ik pēc 2 stundām, ja ir ilgstoša atrašanās saulē.

Cena: 28 EUR