RESVERADERM Cream antiox, Antioksidantu krēms, 50ml

Antioksidantu kokteilis visiem ādas tipiem. Jauna antioksidantu paaudze, pateicoties nanotehnoloģijām – inovatīvai tehnoloģijai, kura veic nanosomās iekapsulētu aktīvo sastāvdaļu transportēšanu uz dziļākajiem ādas slāņiem, palielinot to iedarbību. Dienas laikā aizsargā ādu no vides agresijām un nakts laikā atjauno ādu. Resveratrols ir viena no vīna sastāvdaļām, kas pieder polifenolu grupai, ar svarīgiem bioloģiskiem efektiem uz veselību un ādu. Tam piemīt potenciālas antioksidanta īpašības, kuras novērš pāragru ādas novecošanos (grumbas, nokarena āda) un aizsargā šūnu DNS. Jaunākie zinātniskie pētījumi liecina, ka resveratrolam ir tieša iedarbība uz ilgmūžības gēnu. Resveratrols ir spējīgs uzsākt virkni metabolisku procesu, kas saistīti ar dzīves ilgumu, caur gēnu saimes stimulēšanu (SIRT) un proteīniem, kuri šifrē šos gēnus ( SIRTUĪNI). Turklāt, nesen tika atklāta sirtuīnu klātbūtne ādas šūnās, kas ir resveratrola terapijas mērķis.

Galvenās sastāvdaļas: resveratrols (vīnogu polifenoli), retinols, koenzīms Q-10, vitamīns C un vitamīns E.

Lietošana: notīrīt un tonizēt seju. Uzklāt produktu ar maigu masāžu, līdz tas ir pilnībā uzsūcies. Uzklāt no rīta un/vai vakarā.

Galveno sastāvdaļu atšifrējums:

Koenzīms Q10 ir viela, kas sastopama ķermenī. Tā stabilizē šūnu membrānas un neitralizē brīvos radikāļus. Tas ir efektīvs pretgrumbu līdzeklis, jo pārstrādā citus lipīdu antioksidantus. Līdz ar daudzām citām funkcijām, tas novērš arī ādas stingrības zaudēšanu.

Resveratrols ir polifenols, kas galvenokārt sastopams sarkanajās vīnogās. Tas iedarbojas kā spēcīgs antioksidants un kā SIRT1 gēna aktivizators, zināms kā ilgmūžības gēns. Sesderma Resveraderm līnijas produkti ir īpaši piemēroti cīņai ar novecošanas pazīmēm, ko izraisījusi saule.

 

 

 

Retinols ir spēcīgs pretgrumbu līdzeklis, kas palielina dabīgo kolagēna ražošanu. Tas novērš saules radītos bojājumus. Atjauno ādas vitamīna A līmeņus, kurus samazinājis UVA. Tas ir mitrinātājs: palielina hialuronskābes sintēzi. Stimulē fibroblastu izplatīšanos. Iedarbojas uz plankumiem un uzlabo ādas struktūru.

Vitamīns C ir antioksidants, kas atrodams pārtikā, piemēram, citrusaugos. Vitamīns C aizsargā šūnas no brīvo radikāļu radītiem bojājumiem (rodas, kad organisms noārda pārtiku vai no smēķēšanas un radiācijas ietekmes). Vitamīns C ir nozīmīgs ādai, kauliem un saistaudiem.

Vitamīns E ir sastopams daudzviet pārtikā. Tas iedarbojas kā antioksidants, kas aizsargā šūnas no brīvo radikāļu radītiem bojājumiem, pateicoties tabakai, radiācijai, piesārņojumam utt. Vitamīnam E ir nozīmīga loma imūnsistēmā un ķermeņa metaboliskajos procesos.

Cena: 45 EUR